بستن
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

Schneider Electric

3 Items in جدول 4 Items in جدول فهرست

فیوز مینیاتوری 2 پل 16 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد که اینگروه بیشترین کاربرد را در صنعت دارند و در جریان اضافه بار بین ۵ تا ۱۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند . کلید مینیاتوری اشنایدر با توجه به مدل های مختلف دارای قدرت تحمل متفاوت در برابر جریان ها نیز می باشد که این مدل از فیوز مینیاتوری 2 پل و قدرت تحمل جریان 16 آمپر را دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 2 آمپر اشنایدر

فیوز مینیاتوری 2 پل 2 آمپر اشنایدر
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 20 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر محافظت کاملی از مدار ایجاد می کنند و از ویژگی مثبت آنها نصب آسان و ریلی آنهاست که زمان نصب را کاهش می دهد. مدل های مختلف کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر برای حافظت از تجهیزات برقی در برابر تغییر نوسانات جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت بروز مشکل به صورت خودکار مانند فیوز عمل میکند و جریان را قطع می کند . کلید مینیاتوری اشنایدر دارای مدل های مختلفی با توجه به محل های مورد استفاده است که این تنوع در تعداد پل و میزان قدرت تحمل جریان می باشد که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر ، یک پل و دارای قدرت تحمل 63 آمپر می باشد. لازم به ذکر است که کلید مینیاتوری اشنایدر سری C بیشتر کاربرد صنعتی دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 25 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای نصبی آسان به شیوه ی ریلی می باشد و به همین دلیل در زمان نصب بسیار صرفه جویی می شود. این مدل از فیوز مینیاتوری اشنایدر در گروه تیپ موتوری قرار می گیرد که بیشتر کاربرد صنعتی دارد. همچنین این کلید مینیاتوری ، قدرت تحمل جریان 25 آمپر را دارد و 2 پل است.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 32 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای انواع مختلفی هستند که هر مدل دارای قدرت تحملی متفاوت و مناسب برای برق مصرفی معین خود است ، برای مثال این مدل از فیوز مینیاتوری دارای قدرت تحمل جریان 32 آمپر را دارد و مناسب برای ساختمان هایی است که از برق 2 پل استفاده میکنند. کلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد و بیشتر کاربرد صنعتی دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 4 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر کاربرد عمومی دارد و از آن برای محافظت از مدار فرمان موتور، حفاظت از مدار در زمان افزایش جریان برق دی سی ، محافظت هنگام افزایش جریان نشتی و غیره استفاده می شود و میتوان از راه دور نیز می توان آن را کنترل کرد. کلید مینیاتوری اشنایدر دارای مدل های مختلفی از تحمل جریان و تعداد پل برق مصرفی می باشد که در این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر قدرت تحمل جریان 4 آمپر و 2 پل می باشد. همچنین این مدل از کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر در سری C قرار دارد و بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 40 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای مدل های مختلفی است که بر اساس قدرت تحمل جریان ، برق مصرفی و نوع کاربرد تقسیم بندی می شوند. این مدل ازکلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس نوع کاربرد ، در گروه C یا همان موتوری قرار می گیرد که کاربرد بیشتری در صنعت دارد . کلید مینیاتوری اشنایدر برای حفاظت از مدارها و تجهیزات برقی در برابر نوسانات جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که گفته شد کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر دارای انواع مختلفی است که این مدل از فیوز مینیاتوری ، قدرت تحمل جریان 40 آمپر را دارد و 2 پل است.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 50 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر به دلیل محافظت از مدارها به هنگام عبور جریان اضافه و نوسانات برقی کاربرد عمومی دارد به همین دلیل کلید مینیاتوری اشنایدر دارای مدل های مختف با توجه به میزان تحمل جریان و نوع کاربرد انها می باشد، برای مثال این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر ، قدرت تحمل جریان 50 آمپر را دارد و 2 پل است و برای اماکنی که از برق 2 پل استفاده می نمایند درست است. کلید مینیاتوری اشنایدر براساس نوع کاربرد در تیپ های مختلف تقسیم میشوند، این مدل ازانواع کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر در تیپ موتوری یا همان سری C قرار می گیرد که بیشتر در صنعت کاربرد دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 6 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای انواع مختلفی هستند که هر مدل دارای قدرت تحملی متفاوت و مناسب برای برق مصرفی معین خود است ، برای مثال این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر دارای قدرت تحمل جریان 16 آمپر را دارد و مناسب برای ساختمان هایی است که از برق 2 پل استفاده میکنند. کلید مینیاتوری اشنایدر برای حفاظت از تجهیزات برقی و مدارها به هنگام بروز نوسانات برقی مورد استفاده قرار می گیرد، لازم به ذکر است نصب این کلید مینیاتوری اشنایدر به صورت ریلی است و سری C فیوز مینیاتوری اشنایدر برای مصارف صنعتی بسیار مناسب است.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 63 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر از انواع کلیدهای فشار ضعیف است که در جریان های پایین و در تابلوهایی با توان توزیع کم استفاده می شود که وظیفه آن حفاظت از مدارهای کنترل و تجهیزات برقی است و مانند فیوز عمل کرده و در صورت بروز مشکل مدار را قطع می کند ، میزان جریانی که کلید مینیاتوری اشنایدر می تواند تحمل کند از 2 تا 63 آمپر است و در انواع یک پل ، دوپل ، سه پل و چهارپل ساخته می شود که این مدل از کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر قدرت تحمل جریان 63 آمپر دارد و 2 پل است.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 10 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد که اینگروه بیشترین کاربرد را در صنعت دارند و در جریان اضافه بار بین ۵ تا ۱۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند. کلید مینیاتوری اشنایدر با توجه به مدل های مختلف دارای قدرت تحمل متفاوت در برابر جریان ها نیز می باشد که این مدل از فیوز مینیاتوری 3 پل و قدرت تحمل جریان 10 آمپر را دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 16 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر یک وسیله حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار برده می‌شود تا در مواقعی که جریانی بیشتر از حد انتظار از وسیله عبور می کند مدار قطع شود تا سایر تجهیزات آسیبی نبینند. کلید مینیاتوری اشنایدر میزان جریانی که می تواند تحمل کند از 2 تا 63 آمپر است و در انواع یک پل ، دوپل ، سه پل و چهارپل ساخته می شود که با توجه به مدل های مختلف این مقدار با هم تفاوت دارد ، برای مثال قدرت تحمل جریان در این مدل16 آمپر است و در گروه کلید مینیاتوری 3 پل قرار می گیرد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 2 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای نصب ریلی است و به همین دلیل به راحتی و در کوتاه ترین زمان می توان آن را نصب نمود. کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر را بر اساس کاربرد و تیپ می توان به گروه های مختلف تقسیم نمود که این مدل در تیپ موتوری قرار می گیرد ، لازم است بدانید که سری C یا همان تیپ موتوری کاربرد بیشتری در صنعت دارد. کلید مینیاتوری اشنایدر دارای قدرت تحمل متفاوتی دربرابر جریان ورودی می باشد که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر می تواند جریان 2 آمپر را کنترل نماید و 3 پل است.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 20 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای انواع مختلفی هستند که هر مدل دارای قدرت تحملی متفاوت و مناسب برای برق مصرفی معین خود است ، برای مثال این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر دارای قدرت تحمل جریان 20 آمپر را دارد و مناسب برای ساختمان هایی است که از برق 3 پل استفاده میکنند. کلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 25 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر درگروه کلیدهای محافظی است که تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار ( عبور جریان غیر مجاز ) محافظت میکند. همچنین این مدل از فیوز مینیاتوری براساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد. کلید مینیاتوری اشنایدر ، میزان جریانی که می تواند تحمل کند از 2 تا 63 آمپر است و در انواع یک پل ، دوپل ، سه پل و چهارپل ساخته می شود که در این مدل ، قدرت قطع جریان 25 آمپر را دارد و مناسب برای برق مصرفی 3 پل را دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 32 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر با در نظر گرفتن تمامی محیط هایی که به انواع مختلفی از فیوز مینیاتوری نیاز دارد ، دارای مدل های مختلف بر اساس نوع کاربرد ، قدرت قطع جریان ، برق مورد نیاز مصرفی و سایر موارد می باشد، برای مثال این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر قدرت قطع جریان 32 آمپر را دارد و برای مکانهایی که از برق 3 پل استفاده می نمایند مناسب است . لازم به ذکر است که این مدل از کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر در گروه موتوری یا سری C قرار می گیرد
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 4 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر درگروه های کلید های محافظتی قرار می گیرد که به منظور حفاظت از مدار ها و تجهیزات برقی در برابر تغییر و نوسانات جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد. کلید مینیاتوری اشنایدر براساس کاربرد و تیپ ، قدرت قطع جریان و نوع برق مصرفی به مدل های مختلفی تقسیم می شود که این مدل از فیوز مینیاتوری اشنایدر ، در گره تیپ موتوری یا همان سری C قرار می گیرد و قدرت قطع جریان 4 آمپررا دارد و برق مصرفی 3 پل برای عملکرد هر چه بهتر کلید مناسبتر است.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 40 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای بازه ی مختلفی از قدرت قطع جریان ، نوع کاربرد در گروه و یا یری روشنایی و نوع برق مصرفی ( تک پل ، دو پل ، سه پل و..) می باشد و مشتری می تواند بر اساس نیاز و متناسب با محل نصب کلید مینیاتوری مناسبی را انتخاب نماید. این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر 3 پل است و قدرت قطع جریان 40 آمپر را دارد . همچنین این فیوز مینیاتوری در سری C و یا تیپ موتوری قراردارد که می توان گفت هر یک از کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر که در این گروه قرار می گیرد ، بیشتر کاربرد صنعتی دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 50 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر محافظت کاملی از مدار ایجاد می کنند و یکی از ویژگی های مثبت آنها این است که به سادگی و به صورت ریلی نصب می گردند در نتیجه در زمان صرفه جویی می شود. کاربرد کلید مینیاتوری اشنایدر عمومی است و از آن برای محافظت از مدار فرمان موتور ، حفاظت از مدار در زمان افزایش جریان برق دی سی ، محافظت هنگام افزایش جریان نشتی و غیره استفاده می شود و میتوان از راه دور نیز کنترلشان کرد. کلید مینیاتوری اشنایدر دارای مدل های مختلفی است که این مدل در گروه موتوری قرار دارد و 3 پل است و برای تمامی اماکنی که از برق 3 پل استفاده می نمایند مناسب است ، همچنین این مدل از فیوز مینیاتوری ، قدرت قطع جریان 50 آمپر را دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 6 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر محافظت کاملی از مدار ایجاد می کنند و از ویژگی مثبت آنها نصب آسان و ریلی آنهاست که زمان نصب را کاهش می دهد. مدل های مختلف کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر برای حافظت از تجهیزات برقی در برابر تغییر نوسانات جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت بروز مشکل به صورت خودکار مانند فیوز عمل میکند و جریان را قطع می کند . کلید مینیاتوری اشنایدر دارای مدل های مختلفی با توجه به محل های مورد استفاده است که این تنوع در تعداد پل و میزان قدرت تحمل جریان می باشد که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر ، سه پل و دارای قدرت تحمل 6 آمپر می باشد. لازم به ذکر است که کلید مینیاتوری اشنایدر سری C بیشتر کاربرد صنعتی دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 3 پل 63 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد.کلید مینیاتوری وسیله حفاظتی است که تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار محافظت میکند و مانع از بروز هر گونه مشکلی در آنها می شود.کلید مینیاتوری اشنایدر دارای انواع مختلفی هستند که هر مدل دارای قدرت تحملی متفاوت و مناسب برای برق مصرفی معین خود است ، برای مثال این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر دارای قدرت تحمل جریان 63 آمپر را دارد و مناسب برای ساختمان هایی است که از برق 3 پل استفاده می کنند.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 4 پل 16 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر از نواع کلیدهای فشار ضعیف است که در جریان های پایین و در تابلوهایی با توان توزیع کم استفاده می شود که وظیفه آن حفاظت از مدارهای کنترل و تجهیزات برقی است و مانند فیوز عمل کرده و در صورت بروز مشکل مدار را قطع می کند ، میزان جریانی که کلید مینیاتوری اشنایدر می تواند تحمل کند از 2 تا 63 آمپر است و در انواع یک پل ، دوپل ، سه پل و چهارپل ساخته می شود .این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر 4 پل است و قدرت قطع جریان 16 آمپر را دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 4 پل 25 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای انواع مختلفی هستند که هر مدل دارای قدرت تحملی متفاوت و مناسب برای برق مصرفی معین خود است ، برای مثال این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر، دارای قدرت تحمل جریان25 آمپر را دارد و مناسب برای ساختمان هایی است که از برق 4 پل استفاده میکنند. لازم به ذکر است که بر اساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 4 پل 32 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر محافظت کاملی از مدار ایجاد می کنند و یکی از ویژگی ها مثبت آنها این است که به سادگی و به صورت ریلی نصب می گردند در نتیجه در زمان صرفه جویی می شود. کاربرد کلید مینیاتوری اشنایدر عمومی است و از آن برای محافظت از مدار فرمان موتور ، حفاظت از مدار در زمان افزایش جریان برق دی سی ، محافظت هنگام افزایش جریان نشتی و غیره استفاده می شود.کلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس نیاز و اماکنی که نیاز به نصب کلید مینیاتوری دارند دارای مدل های مختلفی هستند، این مدل از فیوز مینیاتوری 4 پل است و قدرت تحمل جریان 32 آمپر را دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 4 پل 40 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر به صورت ریلی نصب می شود و مدت زمان نصب را کاهش می دهد. کلید مینیاتوری اشنایدر دارای انواع مختلفی هستند که هر مدل دارای قدرت تحملی متفاوت و مناسب برای برق مصرفی معین خود است ، برای مثال این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر دارای قدرت تحمل جریان 40 آمپر را دارد و مناسب برای ساختمان هایی است که از برق 4 پل استفاده میکنند.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر اشنایدر

فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر اشنایدر
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر اشنایدر

فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر اشنایدر
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری تک فاز 2 آمپر اشنایدر

فیوز مینیاتوری تک فاز 2 آمپر اشنایدر
تماس برای قیمت

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close