بستن
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

Schneider Electric

3 Items in جدول 4 Items in جدول فهرست

فیوز مینیاتوری 2 پل 16 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر بر اساس کاربرد به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر درتیپ موتوری و یا سری C قرار می گیرد که اینگروه بیشترین کاربرد را در صنعت دارند و در جریان اضافه بار بین ۵ تا ۱۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند . کلید مینیاتوری اشنایدر با توجه به مدل های مختلف دارای قدرت تحمل متفاوت در برابر جریان ها نیز می باشد که این مدل از فیوز مینیاتوری 2 پل و قدرت تحمل جریان 16 آمپر را دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 2 آمپر اشنایدر

فیوز مینیاتوری 2 پل 2 آمپر اشنایدر
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 20 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر محافظت کاملی از مدار ایجاد می کنند و از ویژگی مثبت آنها نصب آسان و ریلی آنهاست که زمان نصب را کاهش می دهد. مدل های مختلف کلید مینیاتوری و محافظ جان اشنایدر برای حافظت از تجهیزات برقی در برابر تغییر نوسانات جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت بروز مشکل به صورت خودکار مانند فیوز عمل میکند و جریان را قطع می کند . کلید مینیاتوری اشنایدر دارای مدل های مختلفی با توجه به محل های مورد استفاده است که این تنوع در تعداد پل و میزان قدرت تحمل جریان می باشد که این مدل از کلید مینیاتوری اشنایدر ، یک پل و دارای قدرت تحمل 63 آمپر می باشد. لازم به ذکر است که کلید مینیاتوری اشنایدر سری C بیشتر کاربرد صنعتی دارد.
تماس برای قیمت

فیوز مینیاتوری 2 پل 25 آمپر اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر دارای نصبی آسان به شیوه ی ریلی می باشد و به همین دلیل در زمان نصب بسیار صرفه جویی می شود. این مدل از فیوز مینیاتوری اشنایدر در گروه تیپ موتوری قرار می گیرد که بیشتر کاربرد صنعتی دارد. همچنین این کلید مینیاتوری ، قدرت تحمل جریان 25 آمپر را دارد و 2 پل است.
تماس برای قیمت

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 86,650,000 تومان
0 86650000